Praca - Przedstawiciel Handlowy

inne

Praca Sucha Beskidzka, Przedstawiciel Sucha Beskidzka, Handlowy Sucha Beskidzka

Garbarnia SOGAR Z.W. Wiśniccy Sp. J z siedzibą w Sobolew k/Garwolina produkująca skóry bydlęce wykończone z przeznaczeniem na obuwie poszukuje osoby na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Opis stanowiska:
- obszar działania: Polska południowa
- pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długotrwałych relacji z obecnymi odbiorcami
- aktywna sprzedaż produktów znajdujących się w ofercie przedsiębiorstwa
- reprezentowanie firmy na rynku polskim, udział w targach i wystawach branżowych
- realizacja indywidualnych zadań
- dbanie o właściwy wizerunek firmy
- raportowanie

Wymagania:
- znajomość rynku skórzanego i obuwniczego
- umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe
- silna orientacja na realizację wyznaczonych celów
- minimum średnie wykształcenie
- umiejętność organizacji pracy
- dyspozycyjność. Komunikatywność, kreatywność, samodzielność

Oferujemy:
- umowę o pracę
- podstawowe wynagrodzenie plus premia uzależniona od wyników sprzedaży
- samodzielne stanowisko w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: sogar@sogar.com.pl

Ważne do: 2024.09.08, wyświetleń: 473

nr ogłoszenia: 22637